BİZ KİMİZ?

Aleynapen, 2007 yılında Gaziantep merkezli bir pvc şirketi olarak kuruldu. Türkiye pazarında ki özel sektörün pen tedarik talebine cevap vermek için ve toptan fiyatına pvc ticaret imkanı sağlamak için kurulmuştur.Türkiye, yakın bölge ülkeleri ve Asya pazarında ki özel sektörün ve ev kullanıcıların talebine cevap vermek için kurulmuştur.

Aleynapen, 2007 yılında Türkiye merkezli bir PVC şirketi olarak kuruldu.

Aleynapen Sürekli Kendini Geliştirmeye Çalışıyor!

SIKÇA SORULAN SORULAR

Daha akıllı sosyal medya pazarlaması yapmak için çalışan uzman teknik ekibimiz sizlere sosyal medya sayfalarımızdan önemli bilgiler ve taktikler paylaşıyorlar. Ayrıca dönem dönem kampanya ve promosyonlar paylaşıyoruz. Takipte kalın!

Dönem dönem çeşitli indirimler yapmaktayız. Ayrıca yüksek miktarlarda alım yapan müşterilerimize özel indirimlerimiz olmaktadır.

Ekibimiz 7 kişiden oluşmakta olup ihtiyaç halinde part time olarak çalıştırdığımız profesyoneller ile 20’ye kadar çıkabilmektedir.

Mesai saatleri içerisinde yapılacak olan aramalara çok kısa süre bekleterek cevap verilmekle birlikte, gönderilen mail ve destek talepleriniz genellikle 1 iş günü içerisinde çözülmektedir.

MİSYON VE VİZYONUMUZ

Misyon

Aleynapen; Sürdürülebilir ve şeffaf bir büyüme için inovatif yaklaşımlara sahip hizmetleri, bütün müşterilerimize katma değeri yüksek, rekabetçi ve bünyelerine değer katacak şekilde sunmak.

Vizyon

Pvc ürünleri üretmek ve bu tarz tedarik ürünleri çözümlerimizle dünya çapında bilinen ve kullanılan kalıcı faydalar sağlamak.

Aleynapen’e soru sormak, mutlu müşterilerimiz arasına katılmak ve avantajlı fiyat kampanyalarımızdan yararlanmak için iletişim linkini kullanabilirsiniz.

WHAT THEY SAID
Top